3M Nexcare ColdHot Mini 10x10cm gelový obklad

3M Nexcare ColdHot Mini 10x10cm gelový obklad

3M Nexcare ColdHot Mini 10x10cm gelový obklad

Profesionální chladivé/hřejivé obklady pro úlevu od bolesti teplem i chladem. Různé velikosti podle účelu použití. Pro opakované použití. 3M Nexcare ColdHot Mini 10x10cm 10 × 10 cm. Profesionální chladivý/hřejivý gelový obklad s ochranným obalem. Vhodný na obličej. Pro opakované použití. Zdroj: http://solutions.3mcesko.cz/ (drmax.cz)

3M Nexcare ColdHot Mini gelový obklad 11x12cm

3M Nexcare ColdHot Mini gelový obklad 11x12cm - II.jakost

3M Nexcare ColdHot Classic Gelový obklad 26x11cm

3M Nexcare ColdHot Classic 26,5x10cm gelový obklad

3M Nexcare ColdHot Classic 26,5x10cm gelový obklad

Profesionální chladivé/hřejivé obklady pro úlevu od bolesti teplem i chladem. Různé velikosti podle účelu použití. Pro opakované použití. 3M Nexcare ColdHot Classic 26.5x10cm 26,5 × 10 cm. Profesionální chladivý/hřejivý gelový obklad s ochranným obalem. Vhodný na končetiny a klouby: krk, ramena, lokty, kolena, kotníky. Pro opakované použití. Zdroj: http://solutions.3mcesko.cz/ (drmax.cz)

Uživatele, kteří hledají "3M Nexcare ColdHot Mini 10x10cm gelový obklad" se dívají také na:

Desigual rotterdam mini blossom
Openbox s2 mini hd firmware

3M Nexcare ColdHot Maxi gelový obklad 19.5x30cm

3M Nexcare ColdHot Classic Gelový obklad 26x11 cm

3M Nexcare ColdHot Classic Gelový obklad 26x11 cm

Popis Chladivý/hřejivý gelový obklad přirozeně ulevuje od bolesti. Díky jednoduchému použití se ohřívá v mikrovlnné troubě či horké vodě, nebo se ochladí v chladničce či mrazničce. (ageo.cz)

3M Nexcare ColdHot Comfort 26,5x10cm gelový obklad ks

3M Nexcare ColdHot Comfort 26,5x10cm gelový obklad ks

Profesionální chladivé/hřejivé obklady pro úlevu od bolesti teplem i chladem. Různé velikosti podle účelu použití. Pro opakované použití. 3M Nexcare ColdHot Classic 26.5x10cm 26,5 × 10 cm. Profesionální chladivý/hřejivý gelový obklad. Vhodný na končetiny a klouby. Obsahuje ochranný obal s elastickým uchycením. Pro opakované použití. Zdroj: http://solutions.3mcesko.cz/ (drmax.cz)

3m Nexcare ColdHot Maxi 20x30cm gelový obklad 1 ks

3m Nexcare ColdHot Maxi 20x30cm gelový obklad 1 ks

Profesionální chladivé/hřejivé obklady pro úlevu od bolesti teplem i chladem. Různé velikosti podle účelu použití. Pro opakované použití. 3M Nexcare ColdHot Maxi 20x30cm 20 × 30 cm. Profesionální chladivý/hřejivý gelový obklad s ochranným obalem. Vhodný na záda a břicho. Pro opakované použití. Zdroj: http://solutions.3mcesko.cz/ (drmax.cz)

3M FILTRETE B.V. 3M Nexcare ColdHot Classic Gelový obklad 26x11 cm

3M FILTRETE B.V. 3M Nexcare ColdHot Classic Gelový obklad 26x11 cm

Chladivý/hřejivý gelový obklad přirozeně ulevuje od bolesti. Díky jednoduchému použití se ohřívá v mikrovlnné troubě či horké vodě, nebo se ochladí v chladničce či mrazničce. Jak používat Aplikujte dle návodu. Balení 1 ks Další sdělení V naší nabídce naleznete také další náplasti a pomůcky na poranění. (prodejparfemu.cz)

3M Nexcare ColdHot Comfort gel.obklad 26x11cm - II.jakost

3M Nexcare ColdHot Spray 150ml

3M Nexcare ColdHot Spray 150ml

Sprej s obsahem chladivých a uklidňujících složek se svěží vůní mentolu. Poskytuje okamžitou úlevu při podvrtnutí a pohmoždění. Vhodný pro každé sportoviště. (pilulka.cz)

3M Nexcare ColdHot Comfort 26x11 cm

3M Nexcare ColdHot Comfort 26x11 cm

Popis ColdHot Comfort je opakovaně použitelný gelový obklad. (ageo.cz)

3M Nexcare ColdHot Maxi 19,5x30 cm

3M Nexcare ColdHot Maxi 19,5x30 cm

Popis ColdHot Maxi je opakovaně použitelný gelový obklad. (ageo.cz)

3M Nexcare ColdHot Comfort gel.obklad 26x11cm

3M FILTRETE B.V. 3M Nexcare ColdHot Comfort 26x11 cm

3M FILTRETE B.V. 3M Nexcare ColdHot Comfort 26x11 cm

ColdHot Comfort je opakovaně použitelný gelový obklad. Popis Gelový obklad ColdHot Comfort, včetně textilního obalu se suchým zipem pro upevnění na tělo, jednoduchým způsobem umožňuje využít přírodní síly tepla a chladu. Jak používat Aplikujte dle návodu. Balení 1 ks Další sdělení V naší nabídce naleznete také další náplasti a pomůcky na poranění. (prodejparfemu.cz)

3M FILTRETE B.V. 3M Nexcare ColdHot Maxi 19,5x30 cm

3M FILTRETE B.V. 3M Nexcare ColdHot Maxi 19,5x30 cm

ColdHot Maxi je opakovaně použitelný gelový obklad. Popis Gelový obklad ColdHot Maxi, včetně textilního obalu se suchým zipem pro upevnění na tělo, jednoduchým způsobem umožňuje využít přírodní síly tepla a chladu. Jak používat Aplikujte dle návodu. Balení 1 ks Další sdělení V naší nabídce naleznete také další náplasti a pomůcky na poranění. (prodejparfemu.cz)

3M Nexcare Comfort 360° náplasti 30ks

3M Nexcare Comfort 360° náplasti 30ks

Velmi příjemné náplasti jedinečného tvaru. Ránu chrání ze všech stran. Extra jemné, prodyšné a pružné. V praktickém balení. (pilulka.cz)

3M Nexcare Dezinfekční gel na ruce 25ml (nový)

3M Nexcare Dezinfekční gel na ruce 25ml (nový)

(benu.cz)

3M Nexcare Comfort náplast 10cmx6cm 10ks

3M Nexcare Comfort náplast 10cmx6cm 10ks

Extra pohodlné náplasti pro celou rodinu, které jsou extra jemné a pružné a hypoalergenní. Vyznačují se měkkým a prodyšným materiálem, který umožňuje vypařování vlhkosti. Praktický tvar s polštářkem, který se nelepí do rány. (pilulka.cz)

3M Nexcare Dezinfekční gel na ruce 500ml (nový)

3M Nexcare Dezinfekční gel na ruce 75ml (nový)

3M Nexcare Dezinfekční gel na ruce 75ml (nový)

(benu.cz)

3M Nexcare Desinfekční gel na ruce 75 ml

3M Nexcare Desinfekční gel na ruce 75 ml

Gel je během 30 vteřin účinný proti polioviru, HIV-1, herpetickému viru, viru chřipky H5N1, surogátům virů onemocnění SARS, hepatitidy B a C. Návod na použití: Naneste malé množství gelu na dlaň a rozetřete jej po obou rukou do úplného zaschnutí. Použijte dostatečné množství produktu, aby pokryl celý povrch rukou, včetně prostoru mezi prsty. Neoplachujte. Doporučená dávka pro hygienické ošetření jsou 3 ml (přibližně 2 stříknutí). Účinná látka: Ethylalkohol (70%). Balení: 75ml Produkt byl testován pod dermatologickou kontrolou, pH 5,25. Upozornění: Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. (drmax.cz)

3M Nexcare Hřejivá náplast 95x130 mm 5 ks

3M Nexcare Hřejivá náplast 95x130 mm 5 ks

3M Nexcare Hřejivá náplast 95x130mm 5ks Náplast s aktivním uhlím se postupně zahřeje až na 43 °C. Teplo poskytuje přirozenou úlevu od bolesti svalů, krku, ramen, zad a beder. Přímá aplikace na pokožku, náplast se sama postupně nahřeje až na 43°C. Pružná a ohebná při pohybu, příjemná na nošení, dokonalá přilnavost. Zdroj: http://solutions.3mcesko.cz/ (drmax.cz)

3M Nexcare Desinfekční gel na ruce 25 ml

3M Nexcare Desinfekční gel na ruce 25 ml

Gel je během 30 vteřin účinný proti polioviru, HIV-1, herpetickému viru, viru chřipky H5N1, surogátům virů onemocnění SARS, hepatitidy B a C. Návod na použití: Naneste malé množství gelu na dlaň a rozetřete jej po obou rukou do úplného zaschnutí. Použijte dostatečné množství produktu, aby pokryl celý povrch rukou, včetně prostoru mezi prsty. Neoplachujte. Doporučená dávka pro hygienické ošetření jsou 3 ml (přibližně 2 stříknutí). Účinná látka: Ethylalkohol (70%). Balení: 25ml Produkt byl testován pod dermatologickou kontrolou, pH 5,25. Upozornění: Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. (drmax.cz)

3M Nexcare Desinfekční gel na ruce 500 ml

3M Nexcare Desinfekční gel na ruce 500 ml

Gel je během 30 vteřin účinný proti polioviru, HIV-1, herpetickému viru, viru chřipky H5N1, surogátům virů onemocnění SARS, hepatitidy B a C. Návod na použití: Naneste malé množství gelu na dlaň a rozetřete jej po obou rukou do úplného zaschnutí. Použijte dostatečné množství produktu, aby pokryl celý povrch rukou, včetně prostoru mezi prsty. Neoplachujte. Doporučená dávka pro hygienické ošetření jsou 3 ml (přibližně 2 stříknutí). Účinná látka: Ethylalkohol (70%). Balení: 500ml Produkt byl testován pod dermatologickou kontrolou, pH 5,25. Upozornění: Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. (drmax.cz)

3M NexCare dezinfekční gel na ruce 75 ml

3M NexCare dezinfekční gel na ruce  75 ml

Popis NexCare dezinfekční gel na ruce je rychleschnoucí gel, který odstraňuje nečistoty bez použití vody nebo mýdla. Popis Tento dezinfekční gel odstraňuje 99,9% bakterií a virů. Je skvělý pro mytí rukou v místech, kde není dostupná voda a mýdlo např. při cestování. Gel účinkuje během 30 vteřin. Složení ethanol Jak používat Naneste malé množství gelu na dlaň a rozetřete si jej po obou rukách až úplně zaschne. Použijte dostatečné množství produktu, aby pokryl celý povrch rukou, včetně prostorů mezi prsty. Neoplachujte. Doporučená dávka je 3 ml (přibližně 2 stříknutí). Balení 75 ml Upozornění Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Chraňte před teplem, horkými… (ageo.cz)

Gelový obklad na krk a ramena

Gelový obklad na krk a ramena

Pohotová a komfortní pomůcka. Tvar gelového obkladu je přizpůsoben především pro péči o krční, ramenní a bederní oblast. Váhou obkladu docílíte příjemné komprese, která napomáhá dobrému pronikání tepla nebo chladu do tkání. Oceníte při bolestech, po úrazu nebo operaci. Velmi dobře využijete při potížích krční a bederní páteře. Žádaná a oblíbená forma termoterapie. Rozměr: 45 x 18 cm (4home.cz)

3M Nexcare Athletic Wrap 5 cm x 2,5 m

3M Nexcare Athletic Wrap 5 cm x 2,5 m

3M Nexcare Athletic Wrap obinadlo je samodržící elastický podpůrný obvaz pro pevné sevření, nejsou potřeba sponky. Drží i za mokra a lehce se převazuje. Chrání citlivou pokožku a zajišťuje podporu kolen, prstů, kotníků a loktů při sportu. Chrání rány, je vhodný i pro fixaci studených nebo horkých obkladů. Lehké a prodyšné. Pohodlné. Samodržící, drží i za mokra. Lehko se přemisťuje a nezůstává na pokožce. Upozornění: Tento produkt obsahuje přírodní gumový latex, který může způsobit alergickou reakci. (drmax.cz)

Blancheporte Dekorace obkladů, motiv dlaždice, sada 24 ks modrá…

Blancheporte Dekorace obkladů, motiv dlaždice, sada 24 ks modrá 10x10cm

Modernizujte a aktualizujte Váš interiér. Nabízíme Vám sadu samolepících dekorací. Jsou na transparentním podkladě a nezakryjí barvu Vašich obkladaček. Vhodné do koupelny, do kuchyně, na toaletu. Sada 24 ks obsahuje 3 druhy různých vzorů, od každého 8 ks. Jsou nesnímatelné. Blancheporte Dekorace obkladů, motiv dlaždice, sada 24 ks modrá 10x10cm od výrobce Blancheporte z kategorii | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna | Sušáky na prádlo za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Blancheporte Dekorace obkladů, motiv dlaždice, sada 24 ks šedá 10x10cm

Blancheporte Dekorace obkladů, motiv dlaždice, sada 24 ks šedá 10x10cm

Modernizujte a aktualizujte Váš interiér. Nabízíme Vám sadu samolepících dekorací. Jsou na transparentním podkladě a nezakryjí barvu Vašich obkladaček. Vhodné do koupelny, do kuchyně, na toaletu. Sada 24 ks obsahuje 3 druhy různých vzorů, od každého 8 ks. Jsou nesnímatelné. Blancheporte Dekorace obkladů, motiv dlaždice, sada 24 ks šedá 10x10cm od výrobce Blancheporte z kategorii | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna | Sušáky na prádlo za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Blancheporte Samolepící dekorace na obklady, kameny, sada 24 ks…

Blancheporte Samolepící dekorace na obklady, kameny, sada 24 ks oblázky 10x10cm

Chcete si vyzdobit koupelnu, toaletu, nebo kuchyň? Vyzkoušejte tyto samolepící dekorace. Jsou na transparentním podkladě, nezakryjí barvu vašich obkladů. Nelze je sejmout a použít znova! Blancheporte Samolepící dekorace na obklady, kameny, sada 24 ks oblázky 10x10cm od výrobce Blancheporte z kategorii | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna | Sušáky na prádlo za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Cryoflex gelový studený/teplý obklad 27x12cm

Cryoflex gelový studený/teplý obklad 27x12cm

Opakovaně použitelný obklad - možno použít jak pro zchlazení, tak jako hřejivý obklad ke zmírnění následků menších poranění. Zmírňuje bolest a otoky. (pilulka.cz)

DISPOGEL-gelový studený a teplý obklad 5x11.5cm

DISPOGEL-gelový studený a teplý obklad 5x11.5cm

(benu.cz)

MEDIFLEX-gelový studený a teplý obklad 14x18cm

MEDIFLEX-gelový studený a teplý obklad 14x18cm

(benu.cz)

DISPOGEL-gelový studený/teplý obklad 17x26 cm

MEDIFLEX-gelový studený/teplý obklad krab.11x26cm

MEDIFLEX-gelový studený/teplý obklad krab.11x26cm

(benu.cz)

Blancheporte Samolepící dekorace na obklady, motiv zen, sada 24 ks…

Blancheporte Samolepící dekorace na obklady, motiv zen, sada 24 ks bambus 10x10cm

Chcete-li si vyzdobit koupelnu, toaletu, kuchyň apod., vyzkoušejte tyto samolepící dekorace. Jsou na transparentním podkladě, nezakryjí barvu vašich obkladů. Nelze je sejmout a použít znova! Blancheporte Samolepící dekorace na obklady, motiv zen, sada 24 ks bambus 10x10cm od výrobce Blancheporte z kategorii | Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna | Sušáky na prádlo za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Cryosfarma gelový studený a teplý obklad 12x12cm

Cryosfarma gelový studený a teplý obklad 12x12cm

Gelový sáček se doporučuje jako základní vybavení lékárniček s první pomocí. Slouží jako opakovatelně použitelný chladivý nebo hřejivý obklad pro domácí i ústavní péči. (pilulka.cz)

CRYOSFARMA 12x12cm gelový studený/teplý obklad 2ks

MEDIFLEX-gelový studený a teplý obklad 11x26cm

MEDIFLEX-gelový studený a teplý obklad 11x26cm

(benu.cz)

CRYOFLEX-gelový studený a teplý obklad kr. 27x12cm

CRYOFLEX - gelový studený a teplý obklad 18x15 cm

CRYOFLEX - gelový studený a teplý obklad 27 x 12cm

Modom Termo obklad gelový 23 x 16 cm - SJH 593

Modom Termo obklad gelový 23 x 16 cm - SJH 593

Komfortní a unikátní obklad s gelovými kuličkami přináší rychlou a efektivní úlevu od bolesti nebo napětí svalů. Vynikající při bolestech zad a kloubů, krční a bederní páteře, ledvin, svalů, při žlučníkových záchvatech, při poruchách prokrvení, revma nebo bolestivé menstruaci. Oceníte při bolestech hlavy, migrénách, bolestech zubů, zánětu trojklanného nervu, potížích s nosními dutinami, po bodnutí hmyzem, při otocích, popáleninách, pro uvolnění svalů po operaci a úrazu. Chlad uleví chodidlům a nohám po dlouhém stání nebo chození. Využijete před masáží, rehabilitací nebo v domácím prostředí pro běžnou relaxaci unavených partií těla. Vahou gelu docílíte příjemné komprese, která napomáhá dobrému pronikání tepla nebo chladu do tkání. Rubová strana je potažena jemným plyšem, který komfortně… (4home.cz)

Tognana Mini košík na hranolky 10X10cm FISH&CHIPS (S14CSA6INOX)

Tognana Mini košík na hranolky 10X10cm FISH&CHIPS (S14CSA6INOX)

Košík materiál nerez, výška 7 cm, vhodné pro trendy servírování hranolků. Jestliže si rádi pochutnáte na smažených pokrmech, tento fritovací čtvercový mini košík na hranolky Tognana vám usnadní práci. Snadno do něj vložíte tvarůžky, hranolky i jiné lehké pokrmy a chuťovky. Po vložení do rozpáleného oleje budete mít pokrm hotový za několik vteřin. Poté košík vytáhnete za nerezovou rukojeť. Pokrm snadno překlopíte na talíř. Nemusíte se tak obávat spálení horkým oleje. Servírované smažené pokrmy v košíku FISH&CHIPS nevlhnou a vždy vydrží mnohem déle křupavé. Klíčové vlastnosti hranatého mini košíku na hranolky FISH&CHIPSCelonerezové kuchyňské náčiníMini košík určený na hranolky a další pochutinyČtvercový košík je vhodný pro tradiční i moderní… (alza.cz)

Šňůra MINI JACK/MINI JACK, 3m Stagg SAC3MPSMJS

Šňůra  MINI JACK/MINI JACK, 3m Stagg SAC3MPSMJS

Deluxe audio kabel, stereo mini jack zástrčka/stereo mini jack zásuvkaDélka 3 mbarva: černá (tipa.eu)

PremiumCord Mini DisplayPort - DisplayPort 3m

PremiumCord Mini DisplayPort - DisplayPort 3m

Kvalitní propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní Mini DisplayPort - DisplayPort rozhraní. (smarty.cz)

Mini gelová pera, 24 kusů

Mini gelová pera, 24 kusů

24 mini gelových propisek. Výborně se drží v ruce. Mají výborné krytí. Ideální nejen pro psaní, ale i kreativní tvoření. Sada obsahuje 11 klasických barev, 9 x se třpytkami a 4 x neonovou barvu. Baleno v plastovém pouzdru. (velkykosik.cz)

3M Spofaplast 911 Gelová náplast na puchýře na prstech 5 ks

3M Spofaplast 911 Gelová náplast na puchýře na prstech 5 ks

3M Spofaplast 911 Gelové náplasti na puchýře na prstech jsou inovované malé gelové náplasti s měkkým polštářkem určené na puchýře na prstech na nohou. Měkký gelový polštářek pomáhá vstřebávat tekutinu vytékající z puchýře. Ve vlhkém prostředí se zranění přirozeně hojí. Náplasti pomáhají tlumit bolest, urychlují hojení puchýřů a zabraňují tvoření jizev. Jsou vhodné i k prevenci proti puchýřům. Náplasti se umístí na střed puchýře a ponechají se na místě 3-5 dní. Hypoalergenní. Voděodolné. Chrání zranění před bakteriemi. Rozměr: 70 x 26 mm (5 ks). (drmax.cz)

3M Spofaplast 912 Gelová náplast na puchýře na patách 4 ks

3M Spofaplast 912 Gelová náplast na puchýře na patách 4 ks

3M Spofaplast 912 Gelové náplasti na puchýře na patách jsou inovované gelové náplasti s měkkým polštářkem určené na puchýře na patách. Měkký gelový polštářek pomáhá vstřebávat tekutinu vytékající z puchýře. Ve vlhkém prostředí se zranění přirozeně hojí. Náplasti pomáhají tlumit bolest, urychlují hojení puchýřů a zabraňují tvoření jizev. Jsou vhodné i k prevenci proti puchýřům. Náplasti se umístí na střed puchýře a ponechají se na místě 3-5 dní. Hypoalergenní. Voděodolné. Chrání zranění před bakteriemi. Rozměr: 70 x 45 mm (4 ks). (drmax.cz)

DeLock Mini DisplayPort / DisplayPort, 3m černý

DeLock Mini DisplayPort / DisplayPort, 3m černý

Kabel Delock s konektorem Displayport a Mini Displayport můžete použít například pro připojení monitoru. Vlastnosti: • Pletené stínění • Pozlacené konektory • Přenos audio a video signálů Technická specifikace: • Konektor 1: Mini Displayport (20 pinový) • Konektor 2: Displayport (20 pinový) • Vstup = Mini Displayport • Výstup = Displayport • Standard: Displayport 1.2 • Průřez vodiče: 32 AWG • Průměr kabelu: přibližně 5,5 mm • Materiál kabelu: měď • Rychlost přenosu dat: 21,6 Gb/s • Rozlišení: až 3840 x 2160 @ 30 Hz (v závislosti na monitoru a systému) • Barva: černá • Délka kabelu: 3,0 m Požadavky na systém: Jeden volný konektor Mini Displayport Obsah balení: Kabel Mini Displayport (euronics.cz)

Šňůra propojovací kabel stereo MINI JACK/MINI JACK, 3m Stagg SAC3MPS

Šňůra propojovací kabel stereo MINI JACK/MINI JACK, 3m Stagg SAC3MPS

Propojovací kabel 3 m stereo mini jack / stereo mini jack.Výrobek je ve shodě s direktivou RoHS.Technická data:Délka: 3 mBarva: černá (tipa.eu)

DeLock Mini DisplayPort / DisplayPort, 3m (82699) černý

DeLock Mini DisplayPort / DisplayPort, 3m (82699) černý

Kabel Delock s konektorem Displayport a Mini Displayport můžete použít například pro připojení monitoru. Vlastnosti: Pletené stínění Pozlacené konektory Přenos audio a video signálů Technická specifikace: Konektor 1: Mini Displayport (20 pinový) Konektor 2: Displayport (20 pinový) Vstup = Mini Displayport Výstup = Displayport Standard: Displayport 1.2 Průřez vodiče: 32 AWG Průměr kabelu: přibližně 5,5 mm Materiál kabelu: měď Rychlost přenosu dat: 21,6 Gb/s Rozlišení: až 3840 x 2160 @ 30 Hz (v závislosti na monitoru a systému) Barva: černá Délka kabelu: 3,0 m Požadavky na systém: Jeden volný konektor Mini Displayport Obsah balení: Kabel Mini Displayport (kasa.cz)

Šňůra 2x RCA/mini JACK, 3m Stagg NYC3/MPS2CMR

Šňůra 2x RCA/mini JACK, 3m Stagg NYC3/MPS2CMR

Dvojitý Y kabel N-série s konektory REAN by Neutrik 1x mini jack stereo zástrčka / 2 x cinchdélka 3m. Barva černáVýrobek je ve shodě s RoHS (tipa.eu)

PremiumCord mini DisplayPort 1.2 - HDMI 2.0 kabel 3m bílý

PremiumCord mini DisplayPort 1.2 - HDMI 2.0  kabel 3m bílý

PremiumCord mini DisplayPort 1.2 na HDMI 2.0 kabel pro rozlišení 4Kx 2K@60Hz. (smarty.cz)

3m Spofaplast® 602 Mini lékárnička Mix náplasti 20 ks

3m Spofaplast® 602 Mini lékárnička Mix náplasti 20 ks

Mini lékárnička se hodí doma, na zahradě, na cestách i při sportu. Nabízí ucelenou sadu pět typů náplastí, které ošetří každé drobné poranění. Praktický mix 5 druhů hypoalergenních náplastí Pro odlišné druhy poranění Rychlá pomoc v každé situaci Různé rozměry Balení obsahuje: náplast Ochrana 360° pro 100% ochranu ze všech stran: 57 x 22mm - 4ks náplast pro děti s veselým motivem: 72 x 19mm - 4ks jemnou náplast na drobná poranění: 72 x 25mm - 2ks šetrnou náplast pro citlivou pokožku: 57 x 16mm - 4ks a 72 x 19mm - 4ks zcela voděodolnou náplast: 76 x 51mm - 2ks (drmax.cz)

Airpure gelové mini osvěžovače vzduchu 4 x 60 g

Airpure gelové mini osvěžovače vzduchu  4 x 60 g

Popis Osvěžovač Mini gel 4x60 g, gelový osvěžovač vzduchu, balení obsahuje 4 vůně: Vanilka, Levandule, Čerstvě vyprané prádlo a Ovocné plody, každý osvěžovač vydrží více než 4 týdny při pokojové teplotě, jednoduše sejměte samolepku ze přední strany jednotlivé vaničky a umístěte na vámi zvolené místo. (ageo.cz)

VIGO RUKÁV NA PEČENÍ EXCLUSIVE ViGO! 3M + KLIPY MINI

VIGO RUKÁV NA PEČENÍ EXCLUSIVE ViGO! 3M + KLIPY MINI

VIGO RUKÁV NA PEČENÍ EXCLUSIVE ViGO! 3M + KLIPY MINI, kategorie: PEČENÍ | POMŮCKY NA PEČENÍ | PEČÍCÍ PAPÍRY, FOLIE , ALOBALY (kitos.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít