1 1 zadarmo creatine monohydrate peg system od best nutrition 250 tbl 250 tbl

Myprotein Creatine Monohydrate 250 tablet

Myprotein Creatine Monohydrate 250 tablet

Myprotein Creatine Monohydrate 250 tablet Nejčistší mikronizovaný kreatin pro zlepšení sportovních výkonů a růstu svalů. Vhodný pro sportovce usilující o nárůst výbušné síly, pro kulturisty, powerliftery a sprintery. (pilulka.cz)

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) orange - 250 g

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) orange - 250 g

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) orange - 250 g Mikronizovaný kreatin monohydrát - 100% čistý kreatin monohydrát Creapure, který podpoří růst svalové hmoty, zvýší silový výkon a dodá energii Mikronizovaný kreatin monohydrát Creapure je 100% mikronizovaný, čistý a laboratorně testovaný kreatin monohydrát, který je jako jediný kreatin vyráběný v rámci EU v Německu. Nenacházejí se v něm žádné přidané látky, které mohou vzniknout při výrobě kreatinu, a dokonce ani sacharidy. Díky své struktuře se dokáže účinná látka 100% rozpustit, což způsobuje, že mikronizovaný kreatin monohydrát je velmi snadno a rychle vstřebatelný. (pilulka.cz)

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) unflavored - 250 g

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) unflavored - 250 g

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) unflavored - 250 g Mikronizovaný kreatin monohydrát - 100% čistý kreatin monohydrát Creapure, který podpoří růst svalové hmoty, zvýší silový výkon a dodá energii Mikronizovaný kreatin monohydrát Creapure je 100% mikronizovaný, čistý a laboratorně testovaný kreatin monohydrát, který je jako jediný kreatin vyráběný v rámci EU v Německu. Nenacházejí se v něm žádné přidané látky, které mohou vzniknout při výrobě kreatinu, a dokonce ani sacharidy. Díky své struktuře se dokáže účinná látka 100% rozpustit, což způsobuje, že mikronizovaný kreatin monohydrát je velmi snadno a rychle vstřebatelný. (pilulka.cz)

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) lemon lime - 250 g

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) lemon lime - 250 g

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) lemon lime - 250 g Mikronizovaný kreatin monohydrát - 100% čistý kreatin monohydrát Creapure, který podpoří růst svalové hmoty, zvýší silový výkon a dodá energii Mikronizovaný kreatin monohydrát Creapure je 100% mikronizovaný, čistý a laboratorně testovaný kreatin monohydrát, který je jako jediný kreatin vyráběný v rámci EU v Německu. Nenacházejí se v něm žádné přidané látky, které mohou vzniknout při výrobě kreatinu, a dokonce ani sacharidy. Díky své struktuře se dokáže účinná látka 100% rozpustit, což způsobuje, že mikronizovaný kreatin monohydrát je velmi snadno a rychle vstřebatelný. (pilulka.cz)

SciTec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 300g

SciTec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 300g

SciTec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 300 g Čistý kreatin monohydrát podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. (pilulka.cz)

SciTec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g

SciTec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000g

SciTec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 1000 g Čistý kreatin monohydrát podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. (pilulka.cz)

SciTec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 500g

SciTec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 500g

SciTec Nutrition 100% Creatine Monohydrate 500 g Čistý kreatin monohydrát pro maximální nárůst svalové hmoty a síly, který ocení kulturisté, powerlifteři, nebo třeba rychlostní sportovci. Napomáhá regeneraci po intenzivním tréninku. (pilulka.cz)

Chlorella Japan tbl.250

Chlorella Japan tbl.250

Chlorella Japan je doplněk stravy s obsahem jednobuněčné mikroskopické řasy, která blahodárně působí na lidský organismus. Je totiž nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylů, minerálů a vitamínů. Díky svému obsahu živin detoxikuje organismus, posiluje imunitní systém a poskytuje zdravý buněčný růst. Dále přispívá k zachování zdravé kůže a sliznic. Regeneruje organismus a dodává energii a vitalitu. Čistí trávicí ústrojí a obnovuje zdravou střevní mikroflóru. Odstraňuje těžké kovy a toxiny z těla. A zároveň má pozitivní vliv na tvorbu červených krvinek. (benu.cz)

Pro-Visio tbl.60+30 zadarmo

Pro-Visio tbl.60+30 zadarmo

Pro-Visio je účinný doplněk stravy vhodný pro oči namáhané dlouhým čtením, díváním se na monitor či na televizi. Je vhodný také pro oči namáhané noční jízdou v autě a pro starší osoby. Jeho účinnost je dána obsahem luteinu, zeaxantinu, borůvkového extraktu, selenu a vitaminu E. (benu.cz)

LIFTEA Chlorella/Spirulina/Zelený ječmen tbl.250

LIFTEA Chlorella/Spirulina/Zelený ječmen tbl.250

Liftea Chlorella, spirulina a zelený ječmen je doplněk stravy s unikátní kombinací zelených potravin. Doplněk stravy přispívá k vitalitě a normální činnosti jater, žlučníku a trávicího traktu a má prokázané antioxidašní účinky. Díky chlorelle a spirulině pomáhá k přirozené obranyschopnosti a pročištění organismu a díky zelenému ječmenu je přírodním zdrojem celého spektra vitamínů a minerálních doplňků. Výrobek je vhodný i pro vegetariány a vegany.Lze užívat dlouhodobě. (benu.cz)

Magnesium 250 Generica tbl. 100

Magnesium 250 Generica tbl. 100

Doplněk stravy Magnesium 250 mg Generica  je minerální přípravek s obsahem hořčíku. Hořčík je obsažen ve formě anorganické. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů. Hořčík přispívá k normální psychické činnosti. Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů.Balení obsahuje 100 tablet. (benu.cz)

Pro-Visio Forte tbl.30+10 zadarmo

Pro-Visio Forte tbl.30+10 zadarmo

Pro-Visio Forte je doplněk stravy s obsahem luteinu, zeaxantinu, borůvkového extraktu, selenu a vitaminu E. Borůvky mají antioxidační vlastnosti a přispívají k normálnímu stavu zraku. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Selen přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Pro-Visio Forte je vhodný pro oči namáhané dlouhým čtením, noční jízdou v autě, prací na PC anebo sledováním televize. Vhodné i pro diabetiky. Neobsahuje konzervační látky a mléčný cukr. Balení obsahuje 40 tablet. Hmotnost obsahu: 22 g. (benu.cz)

JAMIESON Biotin 250 mcg tbl.100

JAMIESON Biotin 250 mcg tbl.100

Jamieson Biotin je doplněk stravy ve formě tablet, jenž obsahuje vitamin B7.Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Biotin přispívá k normální funkci nervové soustavy.Biotin přispívá k normální psychické činnosti. Biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a sliznic.Balení obsahuje 100 tablet. (benu.cz)

BLESK Magnesium 250 CBA tbl.60

BLESK Magnesium 250 CBA tbl.60

BLESK Magnesium 250 CBA je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje extra silnou dávku hořčíku a s unikátním CBA komplexem účinných látek. Spojení látek v unikátním CBA komplexu ( vitamín C plus vitamíny B plus Acidum folicum - kyselina listová) podporuje působení látek a zajišťuje tak vyšší účinnost.Hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a k zachování psychické a nervové činnosti. Vitamin C podporuje imunitu a pomáhá chránit organismus před oxidačním stresem. Vitaminy B6 a B12 přispívají k přirozenému fungování nervového a imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Balení obsahuje 60 tablet. (benu.cz)

MAGNESIUM 250 MG PHARMAVIT 250MG TBL EFF 20

MAGNESIUM 250 MG PHARMAVIT 250MG TBL EFF 20

Přípravek obsahující hořčík, který je nezbytný pro správnou funkci nervového systému a svalů, pro stavbu kostí, zubů a chrupavek. (benu.cz)

NUTREND Creatine monohydrate 300g

NUTREND Creatine monohydrate 300g

NUTREND Creatine monohydrate 300g 100 % čistá forma kreatinu. Kreatin je látkou, která se přirozeně vyskytuje v našem organismu. Je základním zdrojem energie pro svalovou kontrakci. Jeho pravidelnou konzumací se zvyšuje hlavně svalový výkon při intenzivním tréninku. (pilulka.cz)

Alvifit CREATINE monohydrate 500g

Alvifit CREATINE monohydrate 500g

Alvifit CREATINE monohydrate 500g Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického. Napomáhá budování svalové hmoty. Při těžkém tréninku vám tento výrobek nesmí chybět. (pilulka.cz)

Amix Creatine monohydrate, 1000g

Amix Creatine monohydrate, 1000g

Creatine monohydrate 1000g powder Ultra mikronizovaný kreatin monohydrát zaručuje maximální kvalitu, čistotu a lepší využitelnost. Zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. (pilulka.cz)

Amix Creatine monohydrate, 500g

Amix Creatine monohydrate, 500g

Creatine monohydrate 500g powder Ultra mikronizovaný kreatin monohydrát zaručuje maximální kvalitu, čistotu a lepší využitelnost. Zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. (pilulka.cz)

Amix Creatine monohydrate powder, 300g

Amix Creatine monohydrate powder, 300g

Creatine monohydrate 300g powder Ultra mikronizovaný kreatin monohydrát zaručující maximální kvalitu, čistotu a lepší využitelnost. Při dodržení doporučeného dávkování produktu kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. (pilulka.cz)

Extrifit Creatine Monohydrate 180 kapslí

Extrifit Creatine Monohydrate 180 kapslí

Creatine Monohydrate 180 cps Zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně. (pilulka.cz)

NutriWorks Pure Creatine Monohydrate 1000g

NutriWorks Pure Creatine Monohydrate 1000g

Pure Creatine Monohydrate 1000g Instantní prášek s obsahem 100% čistého, mikronizovaného kreatin monohydrátu. Dostatečné množství kreatinu dokáže zvýšit sílu a pozitivně ovlivňuje svalovou práci při krátkodobém výkonu o vysoké intenzitě. Pozitivního účinku lze dosáhnout při příjmu minimálně 5 gramů kreatinu denně. (pilulka.cz)

NutriWorks Pure Creatine Monohydrate 500g

NutriWorks Pure Creatine Monohydrate 500g

Pure Creatine Monohydrate 500g Instantní prášek s obsahem 100% čistého, mikronizovaného kreatin monohydrátu. Dostatečné množství kreatinu dokáže zvýšit sílu a pozitivně ovlivňuje svalovou práci při krátkodobém výkonu o vysoké intenzitě. (pilulka.cz)

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) unflavored 500g

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) unflavored 500g

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) unflavored - 500 g 100% čistý kreatin monohydrát Creapure, který podpoří růst svalové hmoty, zvýší silový výkon a dodá energii. (pilulka.cz)

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) unflavored 1000g

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) unflavored 1000g

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) unflavored - 1000 g 100% čistý kreatin monohydrát Creapure, který podpoří růst svalové hmoty, zvýší silový výkon a dodá energii. (pilulka.cz)

MyoTec Creatine Monohydrate Creapure® 300g

MyoTec  Creatine Monohydrate Creapure® 300g

Creatine Monohydrate Creapure® 300g Creatine Monohydrate značky MyoTec je mikronizovaný kreatin s garantovanou čistotou a kvalitou vyráběný pod ochrannou známkou Creapure®. Produkt je v každé šarži testován na obsah nežádoucích složek (kreatinin, dikyandiamid, dihydrotriazin). Cílem produktů Advantage Lin je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec. (pilulka.cz)

Amix Creatine monohydrate 800mg, 500 kapslí

Amix Creatine monohydrate 800mg, 500 kapslí

Creatine monohydrate 800mg 500cps Ultra mikronizovaný Kreatin Monohydrát zaručující maximální kvalitu, čistotu a lepší využitelnost. Při dodržení doporučeného dávkování produktu kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. (pilulka.cz)

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) lemon lime 500g

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) lemon lime 500g

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) lemon lime - 500 g 100% čistý kreatin monohydrát Creapure, který podpoří růst svalové hmoty, zvýší silový výkon a dodá energii. (pilulka.cz)

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) orange - 500 g

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) orange - 500 g

GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) orange - 500 g Mikronizovaný kreatin monohydrát - 100% čistý kreatin monohydrát Creapure, který podpoří růst svalové hmoty, zvýší silový výkon a dodá energii Mikronizovaný kreatin monohydrát Creapure je 100% mikronizovaný, čistý a laboratorně testovaný kreatin monohydrát, který je jako jediný kreatin vyráběný v rámci EU v Německu. Nenacházejí se v něm žádné přidané látky, které mohou vzniknout při výrobě kreatinu, a dokonce ani sacharidy. Díky své struktuře se dokáže účinná látka 100% rozpustit, což způsobuje, že mikronizovaný kreatin monohydrát je velmi snadno a rychle vstřebatelný. (pilulka.cz)

AFTERNOR 1,5MG TBL NOB 1

AFTERNOR 1,5MG TBL NOB 1

Přípravek AFTERNOR je nouzová antikoncepce, kterou lze použít do 72 hodin (3 dnů) po nechráněném pohlavním styku nebo po selhání Vaší obvyklé metody antikoncepce. Přípravek AFTERNOR obsahuje syntetickou léčivou látku podobnou hormonu, která je označována jako levonorgestrel. Zabraňuje početí asi 84% očekávaných těhotenství, pokud jej použijete do 72 hodin po nechráněném pohlavním styku. Nezabrání vzniku těhotenství v každém případě a je tím účinnější, čím dříve po nechráněném pohlavním styku jej použijete. Je lepší ho užít do 12 hodin, než čekat do třetího dne.Jestliže již těhotná jste, přípravek AFTERNOR nemůže těhotenství ukončit. Přípravek AFTERNOR není "potratová pilulka". (benu.cz)

ESCAPELLE 1500MCG TBL NOB 1

ESCAPELLE 1500MCG TBL NOB 1

Přípravek Escapelle je nouzová antikoncepce, kterou lze použít do 72 hodin (3 dnů) po nechráněném pohlavním styku nebo po selhání Vaší obvyklé metody antikoncepce. (benu.cz)

NULSORA 1,5MG TBL NOB 1

NULSORA 1,5MG TBL NOB 1

Přípravek Nulsora 1,5 mg je nouzová antikoncepce, kterou lze použít do 72 hodin (3 dnů) po nechráněném pohlavním styku nebo po selhání vaší obvyklé antikoncepční metody. Působí pravděpodobně tak, že zabraňuje uvolnění vajíčka z vaječníku a zabraňuje spermiím v oplodnění jakéhokoli vajíčka, které již mohlo být uvolněno. (benu.cz)

Pure Creatine, 250 g, Weider

Pure Creatine, 250 g, Weider

Pure Creatine, 250 g, Weider 100% kreatin monohydrát, 100% funkční klasika. Pure Creatine, kreatin monohydrát, 600 g, Weider. Vhodné pro sportovce, doplněk stravy určený pro sportovní výživu a nárůst svalů. (pilulka.cz)

ELLAONE 30MG TBL FLM 1 II

ELLAONE 30MG TBL FLM 1 II

Přípravek ellaOne je nouzová antikoncepce, kterou lze použít do až 120 hodin (5 dní) po nechráněném pohlavním styku nebo po selhání obvykle použité antikoncepce. Bez obsahu hormonů, obsahuje látku ulipristal acetát. Balení obsahuje 1 tabletu. (benu.cz)

Chytré miminko methylfolát 1 tbl.60

Chytré miminko methylfolát 1 tbl.60

Doplněk stravy Chytré miminko 1 je ideální k užívání pro ženy plánující otěhotnění a pro ženy těhotné po dobu 1. trimestru. Výrobek obsahuje folát třetí generace Methylfolát s vysokou biologickou dostupností, vitamíny, jód a nově i vitamín D3.Folát přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství.Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Niacin přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Vitamín E přispívá k ochranně buněk před oxidativním stresem.Kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.Vitamín B6 přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu.Vitamín B2 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.Jód přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.Biotin přispívá k normální psychické činnosti… (benu.cz)

Swiss NatureVia Magnesium 1 420mg tbl.90

Swiss NatureVia Magnesium 1 420mg tbl.90

Doplněk stravy Magnesium 1 dodá organismu potřebnou denní dávku hořčíku v jedné, snadno spolknutelné tabletě. Hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, přispívá k normální funkci nervového systému, přispívá k normální funkci svalů včetně srdce (udržení normálních svalových kontrakcí a normálního srdečního tepu) a pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů. Produkt je vhodný pro těhotné a kojící ženy, rekonvalescenty, lidi s těžkou fyzickou i psychickou prací, sportovce, lidi nad 50 let, kardiaky a diabetiky, lidi trpící stresem a pro děti v období růstu. Produkt neobsahuje žádné chemické konzervační látky ani syntetická barviva, mléčné, kukuřičné, sojové, pšeničné produkty (lepek), kvasinky ani cukr. Balení obsahuje 90 tablet (hmotnost balení 66,6 g). Není určeno pro děti do 3 let. (benu.cz)

Swiss NatureVia Magnesium 1 Mega 835mg tbl.90

Swiss NatureVia Magnesium 1 Mega 835mg tbl.90

Doplněk stravy Swiss NatureVia obsahuje magnesium (hořčík) ve formě oxidu. Jedná se o anorganickou formu hořčíku.Hořčík přispívá k normální činnosti svalů.Hořčík přispívá k normální psychické činnosti.Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí.Hořčík přispívá k udržení normálního stavu zubů.Balení obsahuje 90 tablet. Hmotnost balení je 103 g. (benu.cz)

Reflex Nutrition Beta Alanine 250 g

Reflex Nutrition  Beta Alanine 250 g

Beta Alanine 250 g Novinka značky Reflex, kterou lze doporučit všem jedincům orientovaným na vytrvalost a oddálení únavy během středně dobých a delších cvičeních. Nejvíce efektivní je beta-alanin pro cvičení, která trvají déle než 60 minut. (pilulka.cz)

CALCII CARBONICI 0,5 TBL. MEDICAMENTA 0,5G TBL NOB 50

CALCII CARBONICI 0,5 TBL. MEDICAMENTA 0,5G TBL NOB 50

Calcii carbonici 0,5 tbl je kalciový přípravek doplňuje hladinu vápníku v organismu. Používá se k prevenci i léčbě hypokalcémie (nedostatku vápníku) při jeho nedostačujícím přívodu při těchto stavech a poruchách: těhotenství a kojení, hojení zlomenin a u starších osob jejich prevence (podávat s vitamínem D), eliminace traumat, dlouhodobá léčba kortikoidy, poruchy vápníkového metabolismu, alergické choroby vzniklé zejména v důsledku vrozené dispozice, jako např. atopický ekzém, tetanie tj. zvýšená nervosvalová dráždivost (křeče), křivice (rachitis), měknutí kostí (osteomalácie), řídnutí kostí (osteoporóza), alergické otoky hrtanu a hltanu, chronická zánětlivá onemocnění, různé kožní choroby (dermatózy). Přípravek mohou užívat dospělí, děti i mladiství. (benu.cz)

MAGNESII LACTICI 0,5 TBL. MEDICAMENTA 0,5G TBL NOB 50

MAGNESII LACTICI 0,5 TBL. MEDICAMENTA 0,5G TBL NOB 50

Magnesii lactici 0,5 tbl Medicamenta se používá k prevenci vzniku nedostatku hořčíku, který může provázet řadu onemocnění: cukrovku, virové záněty jater (hepatitidy), poruchy jaterních funkcí při alkoholismu, poruchy jaterních funkcí, provázející některá jiná onemocnění. Přípravek mohou užívat dospělí, dospívající, děti od 6 let věku a těhotné i kojící ženy. Těhotné a kojící ženy a děti užívají přípravek při laboratorně prokázaném nedostatku hořčíku v organismu. Balení obsahuje 50 tablet. (benu.cz)

MAGNESII LACTICI 0,5 TBL. MEDICAMENTA 0,5G TBL NOB 100

MAGNESII LACTICI 0,5 TBL. MEDICAMENTA 0,5G TBL NOB 100

Magnesii lactici 0,5 tbl Medicamenta se používá k prevenci vzniku nedostatku hořčíku, který může provázet řadu onemocnění: cukrovku, virové záněty jater (hepatitidy), poruchy jaterních funkcí při alkoholismu, poruchy jaterních funkcí, provázející některá jiná onemocnění. Přípravek mohou užívat dospělí, dospívající, děti od 6 let věku a těhotné i kojící ženy. Těhotné a kojící ženy a děti užívají přípravek při laboratorně prokázaném nedostatku hořčíku v organismu. Balení obsahuje 100 tablet. (benu.cz)

CALCII CARBONICI 0,5 TBL. MEDICAMENTA 0,5G TBL NOB 100

CALCII CARBONICI 0,5 TBL. MEDICAMENTA 0,5G TBL NOB 100

Calcii carbonici 0,5 tbl. Medicamenta je kalciový přípravek, který doplňuje hladinu vápníku v organismu. Používá se k prevenci i léčbě nedostatku vápníku (hypokalcémie) při jeho nedostatečném příjmu ve stravě nebo při zvýšené potřebě vápníku, a dále při těchto stavech a poruchách: těhotenství a kojení, hojení zlomenin a u starších osob prevence zlomenin (podávat současně s vitaminem D), zmírnění traumatických stavů (po úrazu) při nedostatečném přívodu vápníku, dlouhodobá léčba kortikoidy, poruchy vápníkového metabolismu, alergická onemocnění vzniklá zejména v důsledku vrozené dispozice, jako např. atopický ekzém, tetanie tj. zvýšená nervosvalová dráždivost (křeče), křivice (rachitis), měknutí kostí (osteomalácie), řídnutí kostí (osteoporóza), alergický zánět nosohltanu, různé kožní… (benu.cz)

GelActiv Proteo-Enzyme Q tbl.120+60 tbl. ZDARMA

GelActiv Proteo-Enzyme Q tbl.120+60 tbl. ZDARMA

Přípravek GelActiv Proteo-Enzyme Q je doplněk stravy v dárkovém balení ve formě tablet. Produkt je určen především pro osoby, které své klouby nadměrně zatěžují (například aktivní a rekreační sportovci, lidé s nadváhou či těžce pracující) a pro starší lidi, jejichž klouby jsou již opotřebované.Tento doplněk stravy obsahuje glukosamin s postupným uvolňováním v lidském organizmu. Díky ojedinělé formě Slow release je glukosamin v těle postupně uvolňován, což je velmi důležité pro výživu potřebných míst. Vitamin C příznivě působí na tvorbu kolagenu a přispívá k normální funkci chrupavek a kostí. (benu.cz)

Alvifit BCAA 2:1:1 250 tablet

Alvifit BCAA 2:1:1 250 tablet

Alvifit BCAA 2:1:1 250 tablet Extra silné BCAA. Jedna tableta obsahuje 1000 mg aminokyselin. Celé balení pak 250 g za skvělou cenu. Ideální fyziologický poměr BCAA je 2:1:1. Tato forma aminokyselin BCAA je vhodná ve všech silových sportech a také do období regenerace. (pilulka.cz)

Palička 1 250 g

Palička 1 250 g

Technické parametryHodnotaHmotnost1250 g (fonetip.cz)

Sonda pico 250 mhz, izolovaná, dělicí poměr 10:1/1:1

Sonda pico 250 mhz, izolovaná, dělicí poměr 10:1/1:1

Vysoce kvalitní univerzální měřicí sonda pro osciloskopy.Technické parametryHodnotaVstupní kapacita11/46 pFKategorie měřeníCAT IDélka kabelu1.20 mJmenovité napětí600 VSpeciální konektorIzolovanáTyp sondy (kategorie)SondaŠířka pásma250 MHzVstupní odpor1 - 10 M?Dělicí poměr1:1 · 10:1Vlastnosti10:1/1:1 přepínáníŠířka pásma až 250 MHz (10:1)Měřené napětí 600 V/DC nebo AC PeakDélka kabelu 1,2 m.Vybavení0 - 250 MHzPlně izolovaný BNC konektor (fonetip.cz)

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam blackcurrant - 250 g

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam blackcurrant - 250 g

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam blackcurrant - 250 g BCAA Instant - fermenované BCAA 4:1:1, instantní regenerace ve fantastických příchutích Bcaa Instant jsou instantní BCAA aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, L-leucin, L-isoleucin a L-valin, vytvořené procesem fermentace (kvašení) v optimálním poměru 4:1:1. Tyto esenciální aminokyseliny nedokáže tělo syntetizovat, a proto musí být přijata ze stravy nebo formou výživových doplňků. Podporují ochranu a tvorbu svalové hmoty, šetří svalový glykogen, až několikanásobně zvyšují sentézu čisté svalové hmoty a snižují vytváření kyseliny mléčné ve svalech. To má za následek růst síly a garantuje maximální účinnost při ochraně svalů během a po tréninku, při stresu, dietách. Podáním BCAA Instant i po nejnáročnějším tréninku zlepšuje regeneraci svalů a… (pilulka.cz)

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam unflavored - 250 g

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam unflavored - 250 g

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam unflavored - 250 g BCAA Instant - fermenované BCAA 4:1:1, instantní regenerace ve fantastických příchutích Bcaa Instant jsou instantní BCAA aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, L-leucin, L-isoleucin a L-valin, vytvořené procesem fermentace (kvašení) v optimálním poměru 4:1:1. Tyto esenciální aminokyseliny nedokáže tělo syntetizovat, a proto musí být přijata ze stravy nebo formou výživových doplňků. Podporují ochranu a tvorbu svalové hmoty, šetří svalový glykogen, až několikanásobně zvyšují sentézu čisté svalové hmoty a snižují vytváření kyseliny mléčné ve svalech. To má za následek růst síly a garantuje maximální účinnost při ochraně svalů během a po tréninku, při stresu, dietách. Podáním BCAA Instant i po nejnáročnějším tréninku zlepšuje regeneraci svalů a… (pilulka.cz)

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam orange - 250 g

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam orange - 250 g

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam orange - 250 g BCAA Instant - fermenované BCAA 4:1:1, instantní regenerace ve fantastických příchutích Bcaa Instant jsou instantní BCAA aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, L-leucin, L-isoleucin a L-valin, vytvořené procesem fermentace (kvašení) v optimálním poměru 4:1:1. Tyto esenciální aminokyseliny nedokáže tělo syntetizovat, a proto musí být přijata ze stravy nebo formou výživových doplňků. Podporují ochranu a tvorbu svalové hmoty, šetří svalový glykogen, až několikanásobně zvyšují sentézu čisté svalové hmoty a snižují vytváření kyseliny mléčné ve svalech. To má za následek růst síly a garantuje maximální účinnost při ochraně svalů během a po tréninku, při stresu, dietách. Podáním BCAA Instant i po nejnáročnějším tréninku zlepšuje regeneraci svalů a… (pilulka.cz)

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam watermelon - 250 g

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam watermelon - 250 g

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam watermelon - 250 g BCAA Instant - fermenované BCAA 4:1:1, instantní regenerace ve fantastických příchutích Bcaa Instant jsou instantní BCAA aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, L-leucin, L-isoleucin a L-valin, vytvořené procesem fermentace (kvašení) v optimálním poměru 4:1:1. Tyto esenciální aminokyseliny nedokáže tělo syntetizovat, a proto musí být přijata ze stravy nebo formou výživových doplňků. Podporují ochranu a tvorbu svalové hmoty, šetří svalový glykogen, až několikanásobně zvyšují sentézu čisté svalové hmoty a snižují vytváření kyseliny mléčné ve svalech. To má za následek růst síly a garantuje maximální účinnost při ochraně svalů během a po tréninku, při stresu, dietách. Podáním BCAA Instant i po nejnáročnějším tréninku zlepšuje regeneraci svalů a… (pilulka.cz)

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam pear - 250 g

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam pear - 250 g

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam pear - 250 g BCAA Instant - fermenované BCAA 4:1:1, instantní regenerace ve fantastických příchutích Bcaa Instant jsou instantní BCAA aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, L-leucin, L-isoleucin a L-valin, vytvořené procesem fermentace (kvašení) v optimálním poměru 4:1:1. Tyto esenciální aminokyseliny nedokáže tělo syntetizovat, a proto musí být přijata ze stravy nebo formou výživových doplňků. Podporují ochranu a tvorbu svalové hmoty, šetří svalový glykogen, až několikanásobně zvyšují sentézu čisté svalové hmoty a snižují vytváření kyseliny mléčné ve svalech. To má za následek růst síly a garantuje maximální účinnost při ochraně svalů během a po tréninku, při stresu, dietách. Podáním BCAA Instant i po nejnáročnějším tréninku zlepšuje regeneraci svalů a zvyšuje… (pilulka.cz)

Neuritogen tbl.90

Neuritogen tbl.90

Neuritogen je doplněk stravy s obsahem kurkuminu, resveratrolu, extraktu z Mangifera indica a vitamínů B2, B6 ve formě s usnadněným vstřebáváním. Kurkumin je polyfenolická sloučenina patřící mezi antioxidanty a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Resveratrol je polyfenolická sloučenina. Vitamin B2 (riboflavin) přispívá k: normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, udržení normálního stavu zraku, ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin B6 (pyridoxin) přispívá k: normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, normální psychické činnosti, normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Piper nigrum (extrakt z pepře černého) je antioxidant, podporuje… (benu.cz)

AMPcare tbl.30

AMPcare tbl.30

AMPcare je patentovaný přírodní doplněk stravy s obsahem Glycomakropeptidu a čistého extraktu z Echinacei. Glycomakropeptid obsahuje extrakt z buňkových sten houby Candida utilis, spojený s rostlinnými proteiny a podpořený anorganickou formou fosfátu a síranu vápenatého, které zabezpečuji stabilitu potřebné pro orální použití a nedochází ke zničení v kyselém prostředí žaludku. Echinacea přispívá k normální funkci imunitního systému. (benu.cz)

Caffit tbl.20

Caffit tbl.20

Caffit je doplněk stravy, který pomáhá oddálit únavu a udržet Vaše smysly bdělé. Obsahuje komplex účinných látek, který příznivě působí na nervovou a srdeční činnost, harmonizuje všechny tělesné funkce a oddaluje únavu. Díky obsahu provitaminu A také podporuje správnou funkci zraku. Tento doplněk stravy je vhodný pro řidiče či studenty. (benu.cz)

Happysen tbl.30

Happysen tbl.30

HappySen je doplněk stravy pro klidný spánek. V dnešní době je nepřiměřená spánková hygiena častou příčinou výskytu nespavosti. HappySen obsahuje aminokyselinu tryptofan, která je základní stavební složkou hormonu štěstí serotoninu. Extrakt ze šištic chmele zase patří mezi přírodní látky používané ke zpříjemnění spánku a inositol přispívá k celkovému zklidnění.Tento doplněk stravy není návykový. (benu.cz)

Lactanon tbl.30

Lactanon tbl.30

LactaNON je doplněk stravy, který je vhodný pro diabetiky a celiaky. Balení obsahuje 30 tablet. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. (benu.cz)

Capimin tbl.100

Capimin tbl.100

Capimin je doplněk stravy s blahodárným účinkem na vlasy a nehty. Ideální pro ty, které trápí vypadávání, lámání a nedostatečný růst vlasů. Také má příznivý vliv na výživu a pevnost nehtů beze skvrn. Díky tomuto doplňku stravy dochází k doplnění potřebných vitamínů, minerálů a sirných aminokyselin. Přípravek je vhodný pro dlouhodobé užívání (minimálně 1 měsíc, optimální doba jsou 3 měsíce).Balení obsahuje 100 tablet. (benu.cz)

Tree3Chlorella tbl.60

Tree3Chlorella tbl.60

Tree3Chlorella je doplněk stravy, který obsahuje Tree3 complex. Díky biomase chlorelly pomáhá odstranit škodlivé látky, zregenerovat a posílit vitalitu organismu a celkového imunitního systému. Přípravek je vhodný pro dlouhodobé užívání. (benu.cz)

Tree3Chlorella tbl.180

Tree3Chlorella tbl.180

Tree3Chlorella je doplněk stravy, který obsahuje Tree3 complex. Díky biomase chlorelly pomáhá odstranit škodlivé látky, zregenerovat a posílit vitalitu organismu a celkového imunitního systému. Přípravek je vhodný pro dlouhodobé užívání. (benu.cz)

Neuritogen tbl.30

Neuritogen tbl.30

Neuritogen je doplněk stravy s obsahem kurkuminu, resveratrolu, extraktu z Mangifera indica a vitamínů B2, B6 ve formě s usnadněným vstřebáváním. Kurkumin je polyfenolická sloučenina patřící mezi antioxidanty a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Resveratrol je polyfenolická sloučenina. Vitamin B2 (riboflavin) přispívá k: normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, udržení normálního stavu zraku, ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin B6 (pyridoxin) přispívá k: normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, normální psychické činnosti, normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Piper nigrum (extrakt z pepře černého) je antioxidant, podporuje… (benu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít